Facebook’ta Yeni Özellik

0
1525
Facebook'ta Yeni Özellik

Facebook’un kurucusu Mark bir yeni işe girişti beğenme butonu altına 6 yeni emoji daha ekleyeceklerini ve çalışma sürecinde olduklarını sözlerine ekledi.

Mark bu haberi internet üzerinden konu hakkında bir paylaşım videosu yayınlayarak vermiş oldu. Kullanıcıdan çok talep geldiğini ve kullanıcılarını kırmamak adına şu sözleri sarf etti “Her hatıranız güzel bir an ifade etmiyor olabilir ve bazen sadece hislerinizi belirtebileceğiniz bir zaman dilimi ararsınız. Duygularınızı anlatmak için her andan daha çok güce gerek olduğunu bu zamanlarda tek olarak beğen butonunun az kalabileceğini anlatmış oldu.

Mark beğen butonunun hemen altında olacağını ve uzun süreli basılı tutulduğunda gönderilebileceğini aklınıza ne gelirse o duyguyu artık yazarken bile gün yüzüne çıkarabileceksiniz dedi.

Bu çalışmaların ilk olarak İspanya ve İrlanda da test edileceğini duyurusu da gelmiş oldu. Şimdi akıllara bir çok kullanıcının şu soru takılıyor bu durum psikolojik olarak insanları nasıl etkileyecek yada çok tepki alacak mı? Bazıları bu durumun insanları üzebileceği kanaatine varmış durumda ilerleyen günlerde çalışmalar hakkında daha detaylı bilgi verilecektir…